لیزر مو

لیزر دایود رکسانا 2021 Roxana Ice

دستگاه لیزر دایود رفع موهای زائد رکسانا Diode Laser hair removal device Roxana Ice تجربه ای با کیفیت و سریع به سبب طول موج تقویت شده این محصول به شما ارائه می دهد. از مشخصات بارز این محصول میتوان به پشتیبانی از دو هندل مجزا و با تکنولوژی الکساندرایت و Surface Emitter اشاره کرد. همچنین این دستگاه لیزر با سیستم خنک کننده قوی که در خود جای داده تا ۱۵- درجه سانتی گراد توانایی پایین آوردن دما را داراست که در این دما علاوه بر بالا بردن عمر لیزر، به راحتی و بدون درد معالجه را برای شما تضمین میکند. از دیگر شاخصه های این محصول میتوان به صفحه نمایشگر لمسی ۱۲٫۱ اینچی رنگی با جایگذاری علائم، مقادیر و آیکون های گویا و ساده می باشد، اشاره کرد. این صفحه نمایش اعمال تنظیمات را برای کاربر بسیار ساده کرده و در عین حال مقادیر مورد نیاز را به صورت کامل در اختیار کاربر قرار می دهد.

مزایای دستگاه لیزر رکسانا آیس

جدیدترین تکنولوژی لیزر دایود: دستگاه لیزر موهای زائد رکسانا آیس بر اساس تکنولوژی جدید لیزر سطحی توسعه یافته است (Surface Emitter)

پشتیبانی از دو هندل جداگانه: رکسانا توانایی راه‌اندازی هندل‌های ۸۰۸ و ۷۵۵ نانومتر (الکساندرایت) را دارا است.

شکل پالس ایده‌آل: رکسانا با ایجاد شکل پالس‌های کاملاً مربعی و یکنواخت؛ تزریق میزان ثابتی از انرژی در هر میلی‌ثانیه و گرم شدن خطی مو را تضمین می‌کند.

کاربری ساده: رکسانا دارای صفحه نمایشگر ۱۲ اینچ رنگی با جایگذاری علائم، مقادیر و آیکون‌های گویا و ساده، نحوه اعمال تنظیمات را برای کاربر بسیار ساده می‌کند و در عین حال تمامی مقادیر مورد نیاز جهت تنظیم را به کاربر ارائه می‌دهد.

خنک‌کننده ترکیبی بسیار قدرتمند: رکسانا با استفاده از سیستم کولینگ ترکیبی آب و نیمه هادی می‌تواند علاوه بر بالا بردن عمر لیزر، راحتی و بدون درد بودن معالجه را تضمین کند.

سیستم RAPID: رکسانا با ارائه فرکانس ۱۵ هرتز در مد RAPID، با حفظ میانگین تزریق انرژی در شات‌هایی با قدرت کمتر هدف‌گذاری را روی فولیکول به بهترین شکل انجام می‌دهد.

پشتیبانی از دو طول موج مختلف: سیستم ROXANA ICE جهت دستیابی به بهترین اثرگذاری روی تایپ‌های پوستی مختلف و همچنین بهترین اثرگذاری در طی جلسات درمانی، توانایی پشتیبانی از هندل ۷۵۵ و ۸۰۸ نانومتر را دارا است.

بهترین سرعت شات: سیستم ROXANA ICE در مد کاری REGULAR با فرکانس ۱۰ هرتز و در مد کاری RAPID با فرکانس ۱۵ هرتز توانایی ارائه بیشترین سرعت شات جهت بهترین نتیجه درمانی را دارا است.

اگر در شهر بندرعباس به دنبال کلینیک جهت لیزر مو زائد می گردید ما کلینیک سارا را در درمانگاه انجمن خیریه و خدمات اجتماعی بندرعباس (حمزه) به شما پیشنهاد می دهیم؛ دارای دستگاه رکسانا آیس دایود 2021، محیطی آرامبخش و تمیز، پرسنلی خوش برخورد و هماهنگ با تایم آزاد شما.

دریافت نوبت و اطلاعات بیشتر

واتساپ: 09177687636

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/_sara.clinic

آدرس: بندرعباس _ محله اوزی ها _ درمانگاه حمزه