دریافت تبلت توسط دانش آموزان تحت پوشش

دانش‌آموزان تحت‌پوشش کمیته‌آتیه‌سازان انجمن خیریه و خدمات اجتماعی بندرعباس تبلت خود را با اقساط بلندمدت و بدون بهره  دریافت کردند

به گزارش روابط‌عمومی این انجمن، تعداد 25 دستگاه تبلت از سوی کمیته آتیه‌سازان انجمن خیریه و خدمات اجتماعی بندرعباس به دانش‌آموز تحت پوشش تعلق گرفته است.

بر اساس این طرح، بهای هر تبلت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است که مددجو با پیش‌پرداخت ۶۰۰ هزار تومان آن را تحویل گرفته و باقی بهای کالا به صورت اقساط ۱۲۵ هزار تومانی طی دو سال از سوی دانش‌آموزان به انجمن پرداخت می‌شود.

لازم به یادآوری است مسئول کمیته آتیه‌سازان در پاسخ به این پرسش که «چرا دانش‌آموزان انجمن تبلت رایگان نمی‌گیرند؟» پاسخ داد: چون مددجویان می‌خواهند توانمند باشند و در واقع امروز تمرین می‌کنند که چگونه بودجه‌ی اندک‌شان را مدیریت بکنند.

دانش مالی یکی از گام‌های اصلی رهایی از تله‌ی فقر است. این‌که یاد بگیریم چگونه فقیر نباشیم، بزرگ‌ترین کمک یک نهاد نیکوکاری به مددجویان عزیز خود است.
گفتنی است کمیته ی آتیه‌سازان انجمن خیریه و خدمات اجتماعی بندرعباس ابراز امیدواری کرده که برنامه‌های پیش رو با شعار "بکوشیم مبادا کودکی از تحصیل بازماند" با حمایت خیرین بزرگوار هرچه پربارتر و هدف‌مندتر به سرانجام برسد.
علاقه‌مندان به برنامه‌های نیکوکاری، برای کسب اطلاعات بیش‌تر و پیوستن به این طرح می‌توانند با روابط‌عمومی انجمن از طریق شماره‌های 07632231357و یا واتس آپ 09016266397 تماس بگیرند.